KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrullar 14577093
nr 1457 7093
Bildrullar
4 st, Kina / Japan. Höjd: 163-270 cm, bredd: 55-80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:22:13
300 kr
350 kr